Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Aktualności

Święta Wielkanocne

Drodzy Przyjaciele, w tym roku wszyscy będziemy obchodzić święta Wielkanocne wyjątkowo, wierzymy jednak, że nawet w tak trudnym okresie, te dni będą dla nas czasem zasłużonego odpoczynku i kontaktu z najbliższymi - choćby tego telefonicznego czy wirtualnego. Życzymy Wam wszystkim dużo spokoju, ciepła i zdrowia, a także wsparcia - zarówno tego, które możemy otrzymać, jak i dać innym w tym szczególnym okresie. Pozostańmy solidarni i wspólnie czekajmy na lepsze wiosny, które z pewnością dla nas wszystkich nadejdą. Zarząd i Pracownicy LAKMA

Laur Konsumenta – Odkrycie Roku

Z przyjemnością informujemy, że nasza marka Sidolux Dish Spa została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marek i jakość produktów oraz świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów, a tym samym zdobyła tytuł Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2019/2020.

więcej

NOWOŚĆ - Sidolux Baltic Amber

Nowa linia produktów na bazie bursztynu, SIDOLUX BALTIC AMBER, przeznaczona do czyszczenia i ochrony różnych powierzchni przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, jest już dostępna dla tych, którzy kochają bursztyn i wyjątkowe zapachy!

więcej
strona:

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz