Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Aktualności

Perła Rynku FMCG dla marki Sidolux Dish Spa

Jury, w którego skład wchodziło 67 ekspertów brało pod uwagę różnorakie czynniki. Najważniejszym było wyróżnienie nowych artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, które najlepiej wpisują się w obecne rynkowe trendy. Każdy z jurorów osobiście testował nominowane produkty, sprawdzając ich działanie, skład czy nawet wygląd i jakość opakowania. W konkursie mogły brać udział tylko wyroby, które weszły na rynek lub miały istotną modyfikację między 1 marca 2019 a 1 marca 2020.

więcej

Lakma wspiera służby walczące z epidemią COVID-19

Frma Lakma przekazała środki dezynfekujące służbom walczącym z epidemią COVID-19 w tym lekarzom, pielęgniarkom, strażakom, pracownikom jednostek pomocy społecznej oraz policjantom. To oni w czasie pandemii koronawirusa są szczególnie narażeni na kontakt z wirusem. By mogli pracować w jak najbezpieczniejszych warunkach Lakma podarowała im preparaty do dezynfekcji z linii Sidolux Anti-Bac oraz Preseptol.

więcej

Złoty Laur Konsumenta dla marki Sidolux

Miło nam poinformować, że nasza marka Sidolux została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie, a tym samym zdobyła najbardziej elitarny tytuł Złoty Laur Konsumenta 2020 w kategorii chemia gospodarcza.

więcej
strona:

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz