Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Aktualności

Daj swojej podłodze kolejną szansę, aby zabłysnąć!

Najlepsza receptura i najwyżej jakości składniki preparatu zapewniają: - ochronę powierzchni przed wnikaniem wody i zarysowaniami; - wysoki połysk bez konieczności polerowania; - właściwości antypoślizgowe, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania powierzchni; - wypełnienie por w każdej powierzchni, wyrównując ich strukturę.

więcej

NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów: Sidolux M Triger do mebli na wysoki połysk

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zwycięstwie naszego produktu Sidolux M Triger do mebli na wysoki połysk, w tegorocznej jubileuszowej X edycji konkursu "Najlepszy Produkt 2018 - Wybór Konsumentów", organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę "Wiadomości Handlowych" i "Wiadomości Kosmetycznych". Sidolux M Triger do mebli na wysoki połysk otrzymał tytuł: „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów w kategorii „środki do sprzątania”.

więcej

Start kampanii Telewizyjnej - WIELKA KAMPANIA SIDOLUX 2017

W poniedziałek o godzinie 17:00 wystartowaliśmy z kampanią reklamową w telewizji! Spoty polecą na wszystkich kanałach głównych oraz tematycznych. Reklama w październiku, czyli przez 9 dni będzie emitowana ponad 1000 razy!! Nasz spot poleci tylko w godzinach o największej oglądalności czyli między 17:00 a 22:00.

więcej
strona:

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz