Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Aktualności

powrót

NOWOŚĆ - Sidolux Dish Spa Żele do mycia naczyń

Ultra skuteczne, skoncentrowane, pełne wspaniałości, żele do mycia naczyń. Linia Sidolux Dish Spa została stworzona, by spełnić Twoje oczekiwania, ułatwiając i uprzyjemniając codzienne mycie naczyń.

AROMA BOOST 
To linia kosmetyków do naczyń kuchennych Dish Spa łącząca skutecność i przepiękny zapach. Dostępne w dówch wariantach zapachowych: cytryna z karambolą oraz melon. Aktywna formuła i skoncentrowany skład linii Aroma Boost sprawiają, że naczynia będą lśniły czystością. 

ULTRA CARE
Linia Sidolux Dish Spa Ultra Care z dodatkiem gliceryny to produkty stworzone z myślą o wrażliwej skórze dłoni, która szczegónie łatwo ulega przesuszeniu podczas mycia naczyń. Sidolux Dish Spa hipoalergiczny to produkt, który spełni oczekiwania osób ze skórą atopową, skłonna do alergii. Sidolux Dish Spa z olejkiem arganowym sprawia, że naczynia są krystalicznie czyste, a skóra pozostaje elastycznai nawilżona. 


STRONG
Żel do naczyń z linii Sidolux Dish Spa Strong  bazylia i mięta to ultra skuteczny produkt z kompelksem aktywnych enzymów. Bez trudu usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia i przypalony tłuszcz. Działa szybko, bez konieczności namaczania. Silnie skoncentrowany i ekstra wydajny.

Więcej na www.dishspa.pl 
 

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz