Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Do różnych powierzchni

powrót

Cleanlux Plus – środek do gruntownego czyszczenia po remontach

pojemność: 750 ml

Kup w sklepie on-line

Jak remont to i porządki po remoncie. A jak porządki to tylko Cleanlux Plus. Pomoże ci w usunięciu większości plam i zabrudzeń, które powstały w czasie malowania ścian, kładzenia zapraw, czy lakierowania podłóg!

Receptura preparatu Cleanlux Plus oparta jest na substancjach powierzchniowo czynnych i środkach alkalicznych. To właśnie te czynniki biorą największy udział w rozpuszczaniu i usuwaniu pozostałości po farbach, lakierach, klejach i zaprawach. Środek świetnie radzi sobie z innymi zabrudzeniami takimi jak plamy po olejach i smarach. Jest przydatny nie tylko po remontach ale na co dzień, we wszystkich pomieszczeniach, które są narażone na ciężkie budowlane zabrudzenia. Środek można stosować na wszystkie rodzaje powierzchni.

Właściwości produktu:
- doskonałe myje i czyści;
- usuwa najtrudniejsze zabrudzenia;
- jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów powierzchni.

Sposób zastosowania:
Rozcieńcz produkt z wodą w stosunku 1:3 lub 1:5 (w zależności od zabrudzeń). Następnie nanieś powstały roztwór na czyszczoną powierzchnię i po kilku minutach wyszoruj powierzchnię gąbką lub szczotką. W razie potrzeby powtarzaj czynność do momentu uzyskania zadowalającego efektu.

W celu usunięcia bardzo silnych i uporczywych zabrudzeń, stosuj produkt bez rozcieńczania, w formie stężonej. Po wyszorowaniu powierzchni stężonym produktem, przemyj wyczyszczoną powierzchnię wodą.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz