Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Środki do prania dywanów

powrót

Dywanlux – antyalergiczny środek do prania dywanów – kwiatowy

pojemność: 500 ml

Kup w sklepie on-line

Środek do prania dywanów stworzony z myślą o pomieszczeniach, w których przebywają alergicy. Z jego pomocą z powodzeniem wyczyścisz dywany, wykładziny i wszelkiego rodzaju tapicerki. Poza brudem, usuniesz z powierzchni wszelkie pyłki i sierść wywołujące alergię.

Ten produkt o pięknym kwiatowym zapachu, możesz wykorzystać do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych oraz meblowych. Naniesiony środek nie tylko usuwa brud, ale chroni kolory tkanin oraz impregnuje włókna przed kolejnymi zabrudzeniami. Produkt ma bardzo wysokie walory antyalergiczne – niweluje na powierzchni wszelkie substancje uczulające takie jak pyłki, kurze czy sierść.

Właściwości produktu:
- doskonale pierze;
- pozostawia piękny i długotrwały zapach;
- bezpieczny dla tkanin;
- redukuje alergeny.

Sposób zastosowania:
W pierwszej kolejności odkurz czyszczoną powierzchnię. Następnie stwórz roztwór, mieszając produkt z wodą w stosunku 1:6 lub 1:10 (w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni). Po tym, intensywnie zamieszaj roztwór do momentu powstania piany. Kolejnym krokiem jest nałożenie piany na powierzchnię i wyszorowanie jej gąbką lub szczotką. Uważaj, by nie przemoczyć powierzchni i by po zakończonym praniu jeszcze raz ją odkurzyć.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz