Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Środki do prania dywanów

powrót

Dywanlux – antyalergiczny środek do prania dywanów – morski

pojemność: 500 ml

Kup w sklepie on-line

Z tym środkiem do prania dywanów, doprowadzisz do porządku i wyczyścisz wykładziny, tapicerki meblowe i samochodowe. Środek świetnie usuwa wszelkie zabrudzenia a także pyłki, roztocza i sierść zwierząt!

Bardzo wysoka skuteczność preparatu w żaden sposób nie zagraża tkaninom, na które środek jest stosowany. Produkt chroni włókna i nie niszczy kolorów. Przy tym doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia oraz pyłki kwiatowe, czy sierść zwierząt. Środek do prania dywanów sprawdzi się szczególnie w miejscach, w których często przebywają alergicy. Docenią go również osoby, które cenią piękne zapachy. Dywanlux ma świetną morską nutę zapachową, która utrzymuje się jeszcze długo po zakończonych porządkach.

Właściwości produktu:
- doskonale pierze;
- pozostawia piękny i długotrwały zapach;
- bezpieczny dla tkanin;
- redukuje alergeny.

Sposób zastosowania:
W pierwszej kolejności odkurz czyszczoną powierzchnię. Następnie stwórz roztwór, mieszając produkt z wodą w stosunku 1:6 lub 1:10 (w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni). Po tym, intensywnie zamieszaj roztwór do momentu powstania piany. Kolejnym krokiem jest nałożenie piany na powierzchnię i wyszorowanie jej gąbką lub szczotką. Uważaj, by nie przemoczyć powierzchni i by po zakończonym praniu jeszcze raz ją odkurzyć.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz