Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Środki do prania dywanów

powrót

Dywanlux – antyalergiczny środek do prania dywanów – mydło marsylskie

pojemność: 500 ml

Kup w sklepie on-line

Świetny produkt do prania dywanów, wykładzin i materiałowych tapicerek. Usuwa wszelkie, nawet najtrudniejsze zabrudzenia, a przy tym posiada piękny zapach mydła marsylskiego i właściwości antyalergiczne.

Preparat doskonale radzi sobie z różnego rodzaju plamami. Przy tym nie szkodzi tkaninom – chroni strukturę włókien oraz ich kolor. Środek do prania dywanów ma również doskonałe właściwości antyalergiczne. Radzi sobie z kurzem, pyłkami, roztoczami i sierścią zwierząt. Produkt posiada też nieprawdopodobnie piękny zapach mydła marsylskiego. Dzięki temu wprowadzisz do domu klimat francuskich salonów!

Właściwości produktu:
- doskonale pierze;
- pozostawia piękny i długotrwały zapach;
- bezpieczny dla tkanin;
- redukuje alergeny.

Sposób zastosowania:
W pierwszej kolejności odkurz czyszczoną powierzchnię. Następnie stwórz roztwór, mieszając produkt z wodą w stosunku 1:6 lub 1:10 (w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni). Po tym, intensywnie zamieszaj roztwór do momentu powstania piany. Kolejnym krokiem jest nałożenie piany na powierzchnię i wyszorowanie jej gąbką lub szczotką. Uważaj, by nie przemoczyć powierzchni i by po zakończonym praniu jeszcze raz ją odkurzyć.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz