Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

O nas

NA CZELE INNOWACJI
Założona w 1988 roku firma LAKMA specjalizuje się w szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemach dociepleń oraz chemii gospodarczej i profesjonalnej. Śląskie przedsiębiorstwo od lat nie zwalnia tempa, będąc jednym z liderów na krajowym i europejskim rynku. Dewizą firmy jest ciągły rozwój nowych technologii oraz produktów, a także troska o środowisko.
Bazując na 25 latach doświadczenia w opracowywaniu i wdrażaniu produktów chemii gospodarczej oraz profesjonalnej – LAKMA wprowadziła wiele nowych, innowacyjnych linii produktowych, jak Perlux – kapsułki piorące łączące proszek i żel czy Preseptol – specjalistyczna linia preparatów do dezynfekcji.

W BIELI I W KOLORZE
Perlux to superskoncentrowane kapsuły piorące, które dzięki hybrydowej technologii łączą w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania. Produkty Perlux to prawdziwa innowacja na rynku środków piorących o niezwykle zaawansowanej technologii, a co najważniejsze najlepszych wynikach w skuteczności działania i walce z trudnymi plamami.

DLA PROFESJONALISTÓW
Firma LAKMA, poza bogatą ofertą preparatów czyszczących dla klienta indywidualnego, oferuje całą paletę profesjonalnej chemii kierowanej do użytkowników instytucjonalnych. Każdy, kto poważnie myśli o wysokich standardach higienicznych oraz nienagannej czystości w swojej firmie lub placówkach użyteczności publicznej, powinien korzystać z wysoce skoncentrowanych specjalistycznych produktów linii PROFIMAX, PRESEPTOL oraz PROFIBASIC. Umożliwiają one min: szybką dezynfekcję powierzchni, gruntowne czyszczenie. Są przeznaczone do stosowania min.: w jednostkach służby zdrowia, domach opieki, obiektach gastronomicznych czy hotelowych. Można je stosować na wszelkie powierzchnie podłogowe i ponad podłogowe oraz urządzenia do utrzymania czystości mikrobiologicznej.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Prezes firmy LAKMA, Józef Ziętek powiedział kiedyś: źródłem sukcesu zawsze jest klient. Słuchanie klienta, przewidywanie jego obecnych jak i przyszłych potrzeb, jest podstawowym wyznacznikiem działań LAKMY. Dzięki temu produkty są bezpieczne, skuteczne i wygodne w użyciu. Jednym z najnowszych osiągnięć LAKMY jest otrzymanie tytułu Rynkowego Lidera Innowacji 2013 – Jakość, Kreatywność, Efektywność, przyznawanego przez redakcję Strefy Gospodarki.

 

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz