Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Czyszczenie podłóg

powrót

Sidolux All in One płyn do mycia podłóg drewnianych

pojemność: 750 ml

Kup w sklepie on-line

Ten wyjątkowy produkt możesz wykorzystać na trzy sposoby! Posłuży ci on zarówno do mycia oraz nabłyszczania, jak i renowacji drewnianych podłóg. To całkowita innowacja na rynku!

Już nie musisz kupować oddzielnego płynu do mycia podłóg, pielęgnacji, renowacji oraz nabłyszczania powierzchni. Teraz wszystkie preparaty do sprzątania, ochrony i renowacji może zastąpić wyjątkowy Sidolux All in One. Dzięki niemu twoje drewniane podłogi będą lśniły i zachwycały swoim wyglądem przez długie lata!

Zastosowanie nowoczesnego systemu Super Clean sprawia, że podłoga jest czysta i bez smug. Dodatkowo wspomniana formuła chroni powierzchnię przed ponownym osadzaniem się brudu. Polimery zawarte w skoncentrowanej recepturze sprawiają, że powierzchnia zyskuje delikatny i satynowy połysk. Co więcej, wspomniane związki tworzą specjalną warstwę, chroniącą podłogę przed uszkodzeniami mechanicznymi. To czy preparat posłuży ci do mycia, nabłyszczania czy renowacji zależy tylko od stężenia w jakim go wykorzystasz. Nie znajdziesz prostszego w zastosowaniu, bardziej uniwersalnego i skutecznego środka na rynku.

Właściwości produktu:
- uniwersalne zastosowanie (myje, nabłyszcza, pielęgnuje i chroni powierzchnię);
- świetnie czyści i myje;
- zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi;
- tworzy antypoślizgową powłokę i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania podłogi;
- utrudnia osadzanie się brudu;
- nabłyszcza i odświeża wygląd podłogi (bez potrzeby polerowania);
- chroni podłogę przed destrukcyjnym wpływem wilgoci.

Sposób zastosowania:
Mycie powierzchni: Wlej 2 nakrętki płynu do 5 litrów wody. Następnie przy wykorzystaniu szmatki lub mopa przemyj powierzchnię.

Nabłyszczanie i renowacja powierzchni: Na czystą, odtłuszczoną powierzchnię nanieś skoncentrowany środek i rozprowadź go po podłodze za pomocą szmatki nie wcierając i nie polerując. Pamiętaj, że po nałożeniu trzech takich warstw nabłyszczających, przed nałożeniem kolejnej, umyj podłogę środkiem Cleanux – zmywacz do Sidoluxu.

Pielęgnacja nabłyszczonych powierzchni: systematycznie, przynajmniej 2 razy w tygodniu przemyjj podłogę roztworem przygotowanym z 3 nakrętek preparatu i 5 litrów wody.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz