Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Czyszczenie podłóg

powrót

Sidolux All in One płyn do mycia podłóg niedrewnianych

pojemność: 750 ml

Kup w sklepie on-line

Rewolucyjny produkt, który można stosować zarówno do mycia, nabłyszczania, jak i renowacji powierzchni wykonanych z innych materiałów niż drewno. Nie znajdziesz innego podobnego produktu na rynku!

Jeśli masz w domu podłogi, wykonane z różnych niedrewnianych materiałów to ten środek będzie dla Ciebie idealny. Sidolux All in One do powierzchni niedrewnianych świetnie sprawdza się w myciu, nabłyszczaniu, renowacji oraz przy zabezpieczaniu podłóg. Możesz go bez obaw stosować do powierzchni wykonanych m.in. z paneli, lastryko, glazury, płytek PVC i innych.

Tajemnica produktu tkwi w niezwykłym systemie Super Clean. Sprawia on, że podłoga jest czysta i bez smug. Dodatkowo wspomniana formuła chroni powierzchnię przed ponownym osadzaniem się brudu. Polimery zawarte w skoncentrowanej recepturze sprawiają, że powierzchnia zyskuje delikatny i satynowy połysk. Co więcej, wspomniane związki tworzą specjalną warstwę, chroniącą podłogę przed uszkodzeniami mechanicznymi. To czy preparat posłuży ci do mycia, nabłyszczania czy renowacji zależy tylko od stężenia w jakim go wykorzystasz. Sidolux All in One jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują wielu zastosowań zamkniętych w jednej butelce.

Właściwości produktu:
- uniwersalne zastosowanie (myje, nabłyszcza, pielęgnuje i chroni powierzchnię);
- świetnie czyści i myje;
- zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi;
- tworzy antypoślizgową powłokę i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania podłogi;
- utrudnia osadzanie się brudu;
- nabłyszcza i odświeża wygląd podłogi (bez potrzeby polerowania);
- chroni podłogę przed destrukcyjnym wpływem wilgoci.

Sposób zastosowania:
Mycie powierzchni: Wlej 2 nakrętki płynu do 5 litrów wody. Następnie przy wykorzystaniu szmatki lub mopa przemyj powierzchnię.

Nabłyszczanie i renowacja powierzchni: Na czystą, odtłuszczoną powierzchnię nanieś skoncentrowany środek i rozprowadź go po podłodze za pomocą szmatki nie wcierając i nie polerując. Pamiętaj, że po nałożeniu trzech takich warstw nabłyszczających, przed nałożeniem kolejnej, umyj podłogę środkiem Cleanux – zmywacz do Sidoluxu.

Pielęgnacja nabłyszczonych powierzchni: systematycznie, przynajmniej 2 razy w tygodniu przemyj podłogę roztworem przygotowanym z 3 nakrętek preparatu i 5 litrów wody.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz