Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Czyszczenie podłóg

powrót

Sidolux Expert do mycia drewna

pojemność: 750 ml, 5000 ml

Kup w sklepie on-line

Drewniane podłogi potrzebują szczególnej pielęgnacji, by zachowały swoje piękno i urok przez długie lata. Dlatego też stworzyliśmy Sidolux Expert do mycia drewna. Z jego pomocą łatwo i bezpiecznie usuniesz z drewnianych powierzchni brud, a po jego zastosowaniu w domu będzie unosił się wspaniały i świeży zapach.

Sidolux  Expert to specjalistyczny środek do mycia i pielęgnacji parkietów oraz innych powierzchni drewnianych. Aktywne składniki zawarte w produkcie gwarantują skuteczność mycia i szybsze odrywanie się brudu z chropowatej powierzchni drewna, a także właściwie pielęgnują i chroną czyszczone powierzchnie, przedłużając ich trwałość oraz pozwalają na wydobycie głębi koloru podłogi, która odzyskuje blask i świeżość.


Właściwości produktu:
-Nowa, ulepszona formuła produktów gwarantuje jeszcze większą skuteczność mycia i gwarancję braku smug.Starannie dobrany kompleks substancji aktywnych zapewnia maksymalną skuteczność mycia. 

-Dodatkowo pielęgnuje czyszczone powierzchnie, pozostawiając je czyste i lśniące.

-Skoncentrowana formuła gwarantuje większą wydajność i efektywność działania.


Sposób zastosowania:
Wlej 2 nakrętki płynu do 5 litrów. Tak sporządzonym roztworem przemyj powierzchnię, za pomocą mopa lub szmatki, uważając by jej nie przemoczyć.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz