Sidolux...i wszystko lśni!
Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Mycie naczyń i kuchni

powrót

Sidolux Professional do kuchni

pojemność: 500 ml

Kup w sklepie on-line

Kuchnia jest często określana sercem domu. Dlatego warto o to serce dbać z jak najwyższą pieczołowitością. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie perfekcyjny ład w tym miejscu, stworzyliśmy specjalny produkt – Sidolux Professional do kuchni. Świetnie radzi sobie z typowymi zabrudzeniami występującymi w tym pomieszczeniu i co bardzo ważne – może mieć kontakt z żywnością!

Blaty, okapy, meble kuchenne, wszelkie powierzchnie chromoniklowe, ceramiczne, czy wykonane z drewna lakierowanego – wszystko to umyjesz naszym preparatem do kuchni! To środek uniwersalny, którym zadbasz o wszystkie typowe powierzchnie występujące w tym pomieszczeniu. Receptura została przygotowana w ten sposób, by skutecznie usuwała resztki jedzenia, zaschnięty brud i tłuszcz. Przy tym – co bardzo ważne – nie wpływa negatywnie na czyszczoną powierzchnie i może mieć kontakt z żywnością. Po porządkach z tym preparatem, poza czystością, twoja kuchnia odzyska świeżość. Specjalne nuty zapachowe, sprawią, że przygotowywanie posiłków dla twojej rodziny będzie jeszcze przyjemniejsze.

Właściwości produktu:
- doskonale myje i czyści;
- pozostawia piękny i długotrwały zapach;
- łatwo się aplikuje.

Sposób zastosowania:
Czyszczoną powierzchnię spryskaj płynem. Pozostaw go na czas jednej minuty. Następnie wypoleruj powierzchnię suchą ściereczką lub papierowym ręcznikiem. W przypadku grubszej warstwy brudu, po odczekaniu minuty, przetrzyj powierzchnię wilgotną gąbką i wypoleruj na sucho.

Pobierz arkusz danych składników

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi

Formularz