Ochrona i nabłyszczanie

Linia wyjątkowo skutecznych produktów, które zabezpieczają powierzchnie przed osadzaniem się na nich brudu i kurzu, dzięki czemu pozostają one czyste jeszcze przez długi czas. Chronią je również przed negatywnym wpływem wilgoci.

Właściwości produktów

rozprowadzanie.svg

ŁATWO ROZPROWADZAJĄ SIĘ PO POWIERZCHNI

wysoka-wydajnosc.svg

SKONCENTROWANA FORMUŁA ZAPEWNIA WYDAJNOŚĆ

osadzanie.svg

UTRUDNIAJĄ OSADZANIE SIĘ BRUDU

nablyszczaja.svg

NABŁYSZCZAJĄ I ODŚWIEŻAJĄ POWIERZCHNIE

wilgoc.svg

CHRONIĄ PODŁOGI PRZED NEGATYWNYM WPŁYWEM WILGOCI

naturalne-woski.svg

ZAWIERAJĄ NATURALNE WOSKI

produkty_cecha_lewa.png

KLASYCZNA PIELĘGNACJA

Wygodne w użyciu preparaty mają doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Pozostawiają na czyszczonych przedmiotach piękny połysk oraz bardzo przyjemnie pachną.

Produkty nadają drewnianym podłogom blask, wypełnią mikrouszkodzenia, a także zabezpieczą przed kolejnymi uszkodzeniami i wnikaniem wody - a to za sprawą specjalnych związków polimerowych, które na podłodze tworzą trwałą warstwę. Dzięki temu produktowi podłoga będzie piękna przez długi czas.

Sprawdź inne linie produktowe

Pranie nie sprowadza się tylko do zaprogramowania pralki. Równie ważne jest odpowiednie posortowanie ubrań czy opróżnienie kieszeni, ale najważniejszy jest właściwy dobór środków piorących. Odpowiednio dopasowane produkty sprawią, że z przyjemnością będziemy zakładać odświeżone rzeczy. Staną się one bowiem nie tylko nieskazitelnie czyste i pachnące, ale także miłe w dotyku.

Poznaj linię
PERLUX