Sidolux ECO

Ekologiczne produkty do mycia

SIDOLUX ECO to linia produktów ekologicznych. Oparte w min. 96% na naturalnych składnikach o świeżym zapachu porannej rosy. Doskonale radzą sobie z zabrudzeniami i pozostawiają czyste i lśniące powierzchnie!.

WYJĄTKOWE PRODUKTY DZIĘKI

sidolux_karty_ikony_iskrzy-33.svg

naturalnym składnikom

sidolux_karty_ikony_iskrzy-17.svg

biodegradowalnej recepturze

sidolux_karty_ikony_iskrzy-37.svg

butelce 100% z recyklingu

sidolux_karty_ikony_iskrzy-36.svg

etykiecie 100% naturalnej z trzciny cukrowej

sidolux_karty_ikony_iskrzy-51.svg

wysokiej skuteczności – technologia NaturActiv.

sidolux_linia_eco_baner_2.jpg
sidolux_linia_eco_logotypy.jpg

LINIA CERTYFIKOWANYCH PRODUKTÓW

Sidolux ECO to linia ekologicznych produktów stosowanych do mycia różnych powierzchni. Wszystkie produkty oznaczone są certyfikowane i posiadają oznaczenie ECOLABEL.
Sidolux ECO szyby i lustra - zdjęcie

Sidolux ECO szyby i lustra

Naturalny płyn do mycia okien, luster i innych powierzchni szklanych. Skuteczny? Naturalnie! Dzięki technologii naturActive, opartej na aktywnej sile naturalnych składników, zapewnia krystaliczna czystość i blask bez smug oraz zapobiega osadzaniu się zabrudzeń. Uwalnia przyjemny zapach porannej rosy!
SIDOLUX ECO UNIWERSALNY - zdjęcie

SIDOLUX ECO UNIWERSALNY

Skuteczny? Naturalnie! Dzięki technologii naturActive, opartej na aktywnej sile naturalnych składników, skutecznie radzi sobie z codziennymi zabrudzeniami, pozostawiając czyste i lśniące powierzchnie bez smug i zacieków. Uwalnia przyjemny zapach porannej rosy!
SIDOLUX ECO KUCHNIA - zdjęcie

SIDOLUX ECO KUCHNIA

Naturalny płyn do mycia kuchni m.in. blatów, szafek i piekarników. Skuteczny? Naturalnie! Dzięki technologii naturActive, opartej na aktywnej sile naturalnych składników, skutecznie usuwa codzienne zabrudzenia w kuchni, tłuszcz i resztki jedzenia. Pozostawia czyste i lśniące powierzchnie. Uwalnia przyjemny zapach porannej rosy!
SIDOLXU ECO ŁAZIENKA - zdjęcie

SIDOLXU ECO ŁAZIENKA

Naturalny płyn do mycia łazienki m.in. armatury łazienkowej, umywalek i kabin prysznicowych. Skuteczny? Naturalnie! Dzięki technologii naturActive, opartej na aktywnej sile naturalnych składników, skutecznie usuwa osady z kamienia, brud, resztki mydła i ślady po wodzie. Pozostawia czyste i lśniące powierzchnie. Uwalnia przyjemny zapach porannej rosy!
SIDOLUX ECO PODŁOGI - zdjęcie

SIDOLUX ECO PODŁOGI

Naturalny płyn do mycia podłóg i wszystkich powierzchni zmywalnych. Skuteczny? Naturalnie! Dzięki technologii naturActive, opartej na aktywnej sile naturalnych składników, skutecznie radzi sobie z codziennymi zabrudzeniami, pozostawiając czyste i lśniące powierzchnie bez smug i zacieków. Uwalnia przyjemny zapach porannej rosy!
SIDOLUX ECO TOALETA - zdjęcie

SIDOLUX ECO TOALETA

Naturalny płyn do mycia toalety i urządzeń sanitarnych. Skuteczny? Naturalnie! Dzięki technologii naturActive, opartej na aktywnej sile naturalnych składników, skutecznie usuwa osady z kamienia, zabrudzenia i rdzę. Uwalnia przyjemny zapach porannej rosy!

Sprawdź inne linie produktowe

SIDOLUX MULTISPRAY

Tak, że nawet się nie zorientujesz.
A może nawet polubisz.

Poznaj linię
Sidolux Multispray