Marka SIDOLUX

Marka uwielbiana
przez wszystkich domowników

Doceniane przez klientów, niezwykle skuteczne, wygodne w użyciu produkty, sprawiają, że porządki stają się prostsze i znacznie przyjemniejsze. O zaufaniu i uznaniu marki świadczy przyznany tytuł „Złoty Laur Konsumenta 2023” dla płynów do mycia szyb.

NAJLEPSZE DO SPRZĄTANIA i mycia

Sidolux to marka renomowanych produktów chemii gospodarczej. Oferujemy specjalistyczne preparaty, dzięki którym każde pomieszczenie w domu osiągnie prawdziwą czystość. Produkujemy środki dedykowane do poszczególnych wnętrz, przedmiotów i rodzajów zabrudzeń. W naszej ofercie znajdują się produkty do łazienki, toalety, naczyń, kuchni, szyb, luster, podłóg, dywanów oraz innych powierzchni, a także preparaty ekologiczne i przeznaczone do dezynfekcji.

5fd8814a5d35fsidolux_serwis_www_o_marce_zdjecie_1_iskrzy.jpg

Profesjonalizm

Receptury

Uważnie dobieramy składniki naszych produktów tak, by osiągnąć najwyższą jakość i wydajność. Nasze preparaty opierają się na sprawdzonych, efektywnych, unikalnych formułach i dzięki temu są naprawdę skuteczne. Dbamy też o komfort ich stosowania. Każdy z naszych produktów dostarczamy w wygodnym, łatwym w zastosowaniu, a przy tym przyjemnym dla oka opakowaniu. Środki Sidolux wyróżniają się niesamowitymi nutami zapachowymi. Dostępne są w bogatej gamie oryginalnych, świeżych aromatów, które sprawiają, że sięga się po nie z prawdziwą przyjemnością.

Testy produktów

Preparaty Sidolux, zanim trafiają na rynek, przechodzą serie bardzo szczegółowych badań. Komponujemy ich skład tak, aby nie tylko gwarantował czystość i chronił czyszczone powierzchnie, ale również by był bezpieczny w stosowaniu. Najwyższej klasy fachowcy nieustannie pracują w naszych laboratoriach nad rozwojem technologii i produktów, żebyśmy mogli oferować coraz to bardziej innowacyjne środki i udoskonalać naszą ofertę.

 

sidolux_serwis_www_o_marce_zdjecie_6.jpg

Doświadczenie

Marka Sidolux należy do firmy Lakma - specjalisty w tworzeniu chemii gospodarczej, profesjonalnej, szeroko rozumianej chemii budowlanej oraz systemów dociepleń. Śląskie przedsiębiorstwo z długą, ponad 30-letnią historią, jest liderem na krajowym i europejskim rynku, który ciągle wprowadza na rynek kolejne innowacje. Za marką Sidolux stoją więc lata doświadczenia, fachowa wiedza i bezcenne doświadczenie.

Choć zastosowanie naszych produktów jest bardzo szerokie, to wszystkie produkty łączy jedno – niezwykła dbałość o jakość, nad którą każdego dnia czuwają specjaliści w nowoczesnym laboratorium. To dzięki ich pracy nasze produkty przodują na polskim rynku zarówno pod kątem jakościowym i technologicznym. LAKMA to ludzie nie tylko pełni pasji, ale również niezbędnego profesjonalizmu, zapewniającego klientowi usługi na możliwie najwyższym poziomie. Profesjonalne, elastyczne i otwarte podejście do współpracy, zaangażowanie i umiejętność reagowania na nowe trendy i potrzeby rynków to wartości, które towarzyszą nam w codziennej pracy.

sidolux_serwis_www_o_marce_zdjecie_doswiadczenie.jpg

Ekspercka wiedza
branżowa

30 lat na
rynku

Kompleksowość
oferty

Własne
laboratorium

Najwyższe
standardy iso

Cykliczne
szkolenia

sidolux_serwis_o_marce_zdjecie_2.jpg

Jakość przede wszystkim

Najwyższą wartością, stojącą za każdym produktem spółki LAKMA jest jakość. To właśnie jakość jest znakiem rozpoznawczym znanych i lubianych marek takich jak Sidolux, Perlux, Sollux, Alertex czy Dywanlux. To właśnie dzięki temu nasze produkty w wielu kategoriach plasują się na pierwszych miejscach sprzedaży.

Od lat produkty Sidolux są liderami rynkowymi kategorii środków specjalistycznych do mycia podłóg czy uniwersalnych płynów do mycia.  Szeroki asortyment sprawia, że Sidolux jest marką mocno zakorzenioną w świadomości polskich konsumentów. Oferta wzbogacona jest o grupę środków do prania marki Perlux oraz linię organiczną – Sollux.  W grupie ponad 150 produktów znajdziemy więc nie tylko środki do podłóg, z których firma jest znana najlepiej, ale także środki do prania, płyny do zmywania naczyń, produkty do dezynfekcji, preparaty do mycia okien, pielęgnacji mebli oraz produkty specjalistyczne, stworzone z myślą o zapewnieniu czystości na różnych powierzchniach.

5fd881deda357sidolux_serwis_www_o_marce_zdjecie_3_iskrzy.jpg

Z dbałością o Twój dom

Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, staramy się dobrze poznać te obecne i przewidzieć jak zmienią się w przyszłości. Marka Sidolux już od 30 lat wspiera Polaków w utrzymaniu czystości i porządku w domach. Robi to nie tylko dostarczając najwyższej jakości produkty, ale także poprzez zaangażowanie w inicjatywy związane z podziałem domowych obowiązków.

O zaufaniu do marki świadczą liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia i jesteśmy wdzięczni, że nasza dbałość o klienta jest doceniana. Możemy poszczycić się m.in. Złotym laurem Konsumenta 2020 w kategorii chemia gospodarcza czy Laurem Konsumenta Odkrycie Roku 2019/2020. Produkt z linii Dish Spa Aroma Boost melon został wyróżniony w konkursie Złoty Paragon 2020 Nagroda Kupców Polskich w kategorii środki do mycia naczyń, a linia płynów Sidolux do mycia uniwersalnego została uznana za Najlepszy Produkt 2020. W tym roku Złoty Laur Konsumenta 2023  został przyznany naszym płynom do mycia szyb. Dostrzeżenie i docenienie naszych produktów, motywuje do jeszcze większego zaangażowania w kolejne wyzwania jakie marka stawia przed sobą!

1-grafika-do-postrony-laur-281-29.jpg

Certyfikaty

Szereg certyfikatów, które posiadają produkty marki Lakma stanowią potwierdzenie ich najwyższej jakości. Wśród nich m.in.: ISO 9001 System Zarządzania Jakością oraz ISO 14001 System Zarządzania Środowiskowego, które są efektem wysokiego zaangażowania w produkcję oraz otwartości na wyzwania. To także certyfikat systemu BRC CP przeznaczony jedynie dla firm, które spełniają wymagania dotyczące jakości oferowanych produktów. Lakma jest także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, jedynej organizacji w Polsce działającej w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości, a także produktów biobójczych.