Sidolux Expert

Podłogi do nasza specjalność

Specjalistyczne preparaty do mycia i pielęgnacji podłóg wykonanych z drewna, paneli, PCV i linoleum. Dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, przywracając powierzchniom ich naturalne piękno.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTÓW

doskonale-czysci-i-myje.svg

DOSKONALE MYJE I CZYŚCI

wysoka-wydajnosc-281-29.svg

AKTYWNA FORMUŁA GWARANTUJE SKUTECZNE MYCIE

wilgoc.svg

CHRONI PODŁOGĘ PRZED NEGATYWNYM WPŁYWEM WILGOCI

zapach.svg

POZOSTAWIA PIĘKNY ZAPACH

blysk.svg

ZAWIERA NATURALNE WOSKI

naturalne-skladniki.svg

91% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

symbol-sxexpert-panel-drewno-2022.png

NIESKAZITELNIE CZYSTO

Płyny Sidolux Expert odznaczają się niezwykłą wydajnością. Zawarte w produktach do drewna i paneli starannie wyselekcjonowane naturalne olejki wydobywają głębię koloru i fakturę drewna, a aktywny składnik elektrostatyczny zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu na podłodze. Oryginalne zapachy preparatów sprawiają, że sprzątanie staje się dużo przyjemniejsze.

symbol-sxexpert-winyl-argan-2022.png

MYJE I PIELĘGNUJE

W szerokim asortymencie Sidolux znaleźć można płyny do mycia podłogi z różnych kategorii. Ich zadaniem jest nie tylko czyszczenie podłóg, ale również ich pielęgnacja, niezwykle ważna podczas eksploatacji zarówno płytek, jak i paneli. Naturalne woski zabezpieczają powierzchnie przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz nadają naturalny połysk.
sidolux_goldmodul_linii_produktowych_v2.png

Potrójna pielęgnacja

Wysokiej jakości uniwersalny płyn do drewna i paneli oraz płytek i podłóg winylowych ze złotej linii Sidolux Expert Gold. Dzięki zawartym w recepturze naturalnym woskom płyn nie tylko czyści, ale i pielęgnuje powierzchnie. Naturalne woski zabezpieczają powierzchnię przed wnikaniem wody, chroniąc podłogę. Płyn o efekcie perły podkreśla naturalny kolor, odżywia i chroni podłogę oraz maskuje mikrorysy.

Sprawdź inne linie produktowe

Sidolux Meble

LINIA ŚRODKÓW DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI MEBLI

Seria produktów Sidolux M zapewnia skuteczną i kompleksową konserwację wszystkich rodzajów mebli. Produkty sprawiają, że meble lśnią czystością przez długi czas, doskonale je myją oraz chronią ich powierzchnie przed negatywnym wpływem wilgoci.

Poznaj linię
SIDOLUX Meble