Sidolux Dywany

Profesjonalne produkty do czyszczenia dywanów

Sidolux Dywany to linia produktów opartych na profesjonalnej formule czyszczącej POWER 5 FORMUŁA. Produkty są skuteczne i bezpieczne dla tkanin. Czyszczone powierzchnie są czyste a kolory odświeżone. Pozastawiają piękny kwiatowy zapach.

KOMPLEKSOWA LINIA PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI DYWANÓW

sidolux_karty_ikony_iskrzy-62.svg

DOGŁĘBNIE CZYŚCI

sidolux_karty_ikony_iskrzy-11.svg

USUWA PLAMY I ZABRUDZENIA

sidolux_karty_ikony_iskrzy-23.svg

POZOSTAWIA PRZYJEMNY, KWIATOWY ZAPACH

sidolux_karty_ikony_iskrzy-19.svg

CHRONI WŁÓKNA I JEST BEZPIECZNY DLA TKANIN

sidolux_karty_ikony_iskrzy-03.svg

NEUTRALIZUJE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY

sidolux_karty_ikony_iskrzy-20.svg

NIE ZAWIERA CHLORU

Sidolux ECO - przyjemność w dotyku
63ff65df004c6sidolux_linia_dywanlux_logo_to_niech_dosla.png

Aktywna formuła POWER 5

Innowacyjna formuła POWER 5 FORMUŁA w płynie z aktywnym tlenem, który dogłębnie czyści, usuwa plamy i zabrudzenia chroniąc przy tym włókna oraz pozostawia przyjemny, kwiatowy zapach. Dzięki właściwościom nasze produkty neutralizują nieprzyjemne zapachy i ułatwiają usuwanie sierści zwierząt. Wszystkie produkty posiadają właściwości antyalergiczne.
Sidolux Dywany

PŁYN DO CZYSZCZENIA

Płyn do czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin o objętości 500 ml. Innowacyjna formuła POWER 5 FORMUŁA w płynie z aktywnym tlenem, który dogłębnie czyści, usuwa plamy i zabrudzenia oraz pozostawia przyjemny, kwiatowy zapach. Dzięki specjalnej formule produkt chroni włókna i odświeża kolory, a przy tym neutralizuje nieprzyjemne zapachy i ułatwia usuwanie sierści zwierząt. Płyn do czyszczenia posiada właściwości antyalergiczne.
sidolux_linia_dywanlux_produkty_odplamiacz.png

ODPLAMIACZ UNIWERSALNY

Odplamiacz uniwersalny do wszystkich tkanin, o objętości 500 ml. Innowacyjna formuła POWER 5 FORMUŁA w formie podręcznego spray'u z aktywnym tlenem, który dogłębnie czyści, usuwa plamy i zabrudzenia oraz pozostawia przyjemny, kwiatowy zapach. Dzięki specjalnej formule produkt chroni włókna i jest bezpieczny dla tkanin, a przy tym neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Odplamiacz nie zawiera chloru.
sidolux_linia_dywanlux_produkty_pianka.png

Pianka do czyszczenia

Pianka do czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin, o objętości 500 ml. Innowacyjna formuła POWER 5 FORMUŁA w wygodnej w użyciu aktywnej pianki, która dogłębnie czyści, usuwa plamy i zabrudzenia oraz pozostawia przyjemny, kwiatowy zapach. Dzięki specjalnej formule produkt chroni włókna i odświeża kolory, a przy tym neutralizuje nieprzyjemne zapachy i ułatwia usuwanie sierści zwierząt. Pianka posiada właściwości antyalergiczne.

Sprawdź inne linie produktowe

SIDOLUX Professional

LINIA SPECJALISTYCZNYCH ŚRODKÓW DO CZYSZCZENIA RÓŻNYCH POWIERZCHNI

Produkty opracowane z myślą o utrzymywaniu bieżącej czystości, doskonale sprawdzą się w czyszczeniu uporczywych zabrudzeń.

Poznaj linię
SIDOLUX Professional