PERLUX

Czyste i pachnące pranie

Pranie nie sprowadza się tylko do zaprogramowania pralki. Równie ważne jest odpowiednie posortowanie ubrań czy opróżnienie kieszeni, ale najważniejszy jest właściwy dobór środków piorących. Odpowiednio dopasowane produkty sprawią, że z przyjemnością będziemy zakładać odświeżone rzeczy. Staną się one bowiem nie tylko nieskazitelnie czyste i pachnące, ale także miłe w dotyku.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTÓW

zapach.svg

POZOSTAWIAJĄ ŚWIEŻY, PIĘKNY ZAPACH

100-25-skutecznosci-prania.svg

100% SKUTECZNOŚCI PRANIA

zapewnia-maksymalna-wydajnosc.svg

ZAPEWNIĄ MAKSYMALNĄ WYDAJNOŚĆ

chronia-kolory.svg

CHRONIĄ KOLORY

przebadane-dermatologiczne.svg

PRZEBADANE DERMATOLOGICZNE

usuwaja-uporczywe-plamy.svg

USUWAJĄ UPORCZYWE PLAMY

v6-perlux_1920x517.jpg
perlux-kapsuly-2razem_560x600_new.png

KAPSUŁKI DO PRANIA

Innowacyjne kapsułki piorące zawierające jednocześnie proszek i żel o superskoncentrowanej mocy działania. Hybrydowa technologia sprawia, ze kapsułki łączą w sobie najlepsze cechy obydwu produktów. Usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy i nadają
praniu przyjemny zapach, a przy tym impregnują tkaniny i chronią je przed osiadaniem brudu. Dzięki zamknięciu w wodorozpuszczalnej folii nie alergizuja, nie pylą i nie przedostają się do układu oddechowego.

perlux-kdpt-3razem_560x600_a.png

KONCENTRATY DO PŁUKANIA

Perlux to również seria skoncentrowanych środków zmiękczających do różnego rodzaju tkanin. Ich nowoczesna formuła zapewnia maksymalną ochronę materiałów oraz przedłuża ich żywotność, a specjalnie dobrane składniki nadają im wyjątkową miękkość. Linia Perlux Perfume to kolekcja perfumowanych koncentratów do płukania tkanin inspirowana ekskluzywnymi nutami zapachowymi topowych perfum. Wyróżnikami linii Perlux Delicate jest innowacyjny system ochrony kolorów oraz specjalna technologia Easy Iron zapewniająca łatwe prasowanie oraz redukcje zagnieceń już podczas prania.
perlux-zele-razem_560x600_a.png

Żele do prania

Linia skoncentrowanych i wydajnych żeli do prania Perlux, to gwarancja czystych ubrań i długotrwałego zapachu kwitnących kwiatów. Technologia Active Enzyme System zapewnia skuteczne odplamianie i ochronę kolorów, jednocześnie pozostawiając ubrania delikatne i przyjemne w dotyku. Wysoko skoncentrowana formuła żelu działa niezawodnie nawet w niskiej temperaturze prania.

perlux-wybielacz-odplamiacz-razem_560x600_a.png

Odplamiacze, wybielacze

Produkty, które szybko rozprawiają się nawet z wyjątkowo uporczywymi plamami oraz dbają o ich kolory. Preparaty nie zawierają chloru, są wiec bezpieczne w użyciu i delikatne dla tkanin, a specjalnie dobrane opakowania zwiększają wygodę ich stosowania.

Sprawdź inne linie produktowe

SIDOLUX Uniwersalny

LINIA UNIWERSALNYCH ŚRODKÓW DO MYCIA

Płyny o uniwersalnym zastosowaniu świetnie sprawdzają się w czyszczeniu podłóg, blatów, mebli i innych powierzchni twardych. Maksymalną skuteczność w usuwaniu nawet najgorszych zabrudzeń gwarantuje im system Soda Power.

Poznaj linię
SIDOLUX Uniwersalny