sidolux_poradnik_czym_umyc_ekran_telewizora_laptopa_2.jpg

Czym umyć ekran telewizora i laptopa? Ważne wskazówki


W dzisiejszych czasach posiadanie telewizora i komputera w domu to już chleb powszedni. Każdy z nas przez lata miał okazję zapoznać się z nowoczesną technologią, która stała się swego rodzaju naszą trzecią ręką. Stanowi zarówno źródło rozrywki czy informacji, jak i narzędzie pracy. Aby korzystanie z urządzeń było komfortowe, konieczne jest regularne czyszczenie monitora. SIDOLUX wyszedł naprzeciw swoim Klientom, tworząc profesjonalny płyn do mycia ekranów likwidujący wszelkie smugi i zanieczyszczenia.

Czym myć ekran telewizora, aby skutecznie usunąć kurz?

W szerokiej ofercie marki SIDOLUX znaleźć można skuteczny płyn do mycia ekranów. Jego zadaniem jest zlikwidowanie wszelkich zanieczyszczeń na powierzchni laptopów i telewizorów oraz zapobieganie osadzaniu się kurzu w przyszłości. Ponadto nowoczesna formuła sprawia, że likwiduje również odciski palców i wszelkie smugi, które często powstają na ekranach. Teraz korzystanie z laptopów i telewizorów będzie jeszcze przyjemniejsze.


Czym myć monitor
, by efekty były trwałe?


Mycie monitorów dla wielu osób jest prawdziwą udręką. SIDOLUX postanowił stworzyć produkt, którzy uprzyjemni codzienne sprzątanie, usuwając z ekranów wszelkie nieczystości, które utrudniają korzystanie z nich. Jeśli zastanawiasz się, czym umyć ekran laptopa, wybierz SIDOLUX Professional środek do mycia płaskich ekranów. To zdecydowanie jestem z liderów na rynku, doskonale sprawdzający się podczas czyszczenia powierzchni ekranów telewizorów, smartfonów, laptopów, tabletów, a nawet okularów. Jego skuteczne działanie można zaobserwować na każdej powierzchni szklanej. To najlepszy płyn do mycia ekranu laptopa, który w składzie nie zawiera amoniaku ani rozpuszczalników – wobec tego jest całkowicie bezpieczny dla każdego sprzętu, do mycia którego został przeznaczony. Szklane powierzchnie urządzeń elektrycznych odzyskają dawny blask i to dosłownie w kilka chwil. Co więcej, nowoczesna formuła zapewnia przedmiotom profesjonalną, najwyższej jakości ochronę antystatyczną, której zadaniem jest zapobieganie osadzaniu się kurzu na ekranach w przyszłości. Ciesz się więc czystymi monitorami przez długi czas.


Czym myć telewizor plazmowy –
radzimy,jak robić to dobrze

Kupno telewizora plazmowego do domu wiąże się z koniecznością regularnego czyszczenia sprzętu – na urządzeniach elektronicznych osadza się bowiem duża ilość kurzu. Nie wiesz, czym myć telewizor plazmowy? Wybierz SIDOLUX Professional środek do mycia płaskich ekranów. Aby umyć nim powierzchnię, wystarczy jedynie nanieść jego niewielką ilość na szmatkę do czyszczenia, a następnie wytrzeć całość do sucha. W ten sposób usuniesz z monitora wszelkie zanieczyszczenia, smugi i odciski palców, jednocześnie uzyskując powłokę antystatyczną. Zapobiegnie ona osiadaniu na Twoim monitorze dużej ilości kurzu, a Ty z powodzeniem będziesz mógł komfortowo z niego korzystać. Pamiętaj, aby do mycia wykorzystywać również ściereczkę z mikrofibry, którą znajdziesz w szerokim asortymencie marki SIDOLUX. Jej właściwości czyszczące zapewniają najlepszą ochronę w przypadku stosowania jej zarówno na sucho, jak i na mokro. Świetnie radzi sobie z nieczystościami i, co najważniejsze, nie rysuje powierzchni ekranów płaskich. Stworzona jest ze specjalnych mikrowłókien, które podczas mycia kurczą się i rozszerzają. Skutecznie czyści każdą powierzchnię laptopów, telewizorów czy smartfonów. Jest ekologiczna i bardzo wytrzymała – po jej wypraniu może być więc używana wielokrotnie.


Czym czyścić monitor
– SIDOLUX zrobi to najlepiej

Jak widać, monitory, ekrany, a nawet okulary, to produkty, z których czyszczeniem SIDOLUX poradzi sobie doskonale. Preparat do mycia ekranów to skuteczny środek, który usunie z ich powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, odciski palców i smugi, pozwalając w komfortowy sposób korzystać z nich na co dzień. Mycie monitorów jest więc proste, skuteczne i trwałe, a wszystko to dzięki nowoczesnej formule antystatycznej, która zapobiega osadzaniu się na nich kurzu. Wystarczy więc przetrzeć je po raz kolejny szmatką nasączoną odrobiną produktu i gotowe! Ekrany będą lśniły jak nowe!

sidolux_poradnik_czym_umyc_ekran_telewizora_laptopa_3.jpg