sidolux_poradnik_czym_mys_matowe_meble_3.jpg

Czym myć matowe meble? Czyszczenie i pielęgnacja

 

Matowe meble to coraz popularniejszy trend wnętrzarski. Wyglądają bardzo efektownie i wpisują się w styl nowoczesny, który w większości przypadków króluje w polskich domach. Oczywiście wiąże się to z koniecznością zupełnie innego dbania o powierzchnię mebli – z uwagi na jej fakturę może być ono nieco bardziej problematyczne niż w przypadku stołów czy szaf o wysokim połysku. Czym czyścić matowe meble,aby każdego dnia dobrze się prezentowały? 

Jak czyścić matowe meble?

SIDOLUX doskonale zdaje sobie sprawę z obecnych trendów, dlatego najważniejsze jest dla marki dostosowanie produktów do oczekiwań klientów. W przypadku mebli matowych czyszczenie może okazać się dość wymagające. SIDOLUX stworzył jednak płyn z rozpylaczem przeciwko kurzowi – classic, który ułatwi utrzymanie ich w czystości. Produkt wyróżnia niesamowita skuteczność działania. Dodatkowo znajduje się on w poręcznej butelce i może być stosowany zarówno jako środek do mycia matowych mebli, jak i do codziennej ich pielęgnacji. Specjalna powłoka, którą tworzy na powierzchni, utrudnia osadzanie się kurzu i brudu. Płyn posiada na tyle zaawansowaną technologię, że chroni meble również przed szkodliwym działaniem wilgoci. 

Jak usunąć tłuste plamy z matowych mebli?

Na Twoich matowych meblach co jakiś czas pojawiają się tłuste plamy? Możesz o nich zapomnieć. Płyn od marki SIDOLUX posiada specjalną, aktywną tarczę. Antystatyczna warstwa sprawia, że brud nie przywiera do powierzchni mebla, co dodatkowo utrudnia również osadzanie się wszelkiego rodzaju pyłków. Dzięki praktycznemu i funkcjonalnemu rozpylaczowi środek łatwo można zaaplikować, a piękny zapach, o który również zadbał SIDOLUX, rozchodzi się w całym domu jeszcze długo po zakończeniu sprzątania. Produkt szczególnie nadaje się do czyszczenia mebli matowych, które w Polsce coraz więcej osób wybiera przede wszystkim do kuchni i łazienek. Są to pomieszczenia, w których powierzchnie najbardziej narażone są na osadzanie się kurzu i brudu – stąd konieczność dobrania odpowiedniej pielęgnacji i ochrony. 

Czym myć meble lakierowane matowe?

Płyn z rozpylaczem przeciwko kurzowi – classic idealnie sprawdza się również w przypadku mebli lakierowanych matowych. Chroni je przed nadmiernym osadzaniem się zanieczyszczeń, w tym wszelkich środków kosmetycznych, jak chociażby lakier do włosów czy perfumy, oraz pozostałości po środkach spożywczych. To idealny preparat do czyszczenia matowych mebli, który zapewnia im ochronę i czystość. Wybierz płyn do matowych mebli, dzięki któremu powierzchnia pozostanie czysta przez długi czas. Niech sprzątanie odgrywa drugorzędną rolę, a wszystko to dzięki najlepszym produktom SIDOLUX, które tworzone są z myślą o konkretnych problemach. Ich rozwiązanie przychodzi wówczas szybko i skutecznie!

Czym myć czarne matowe meble?

Czarne matowe meble bywają największą zmorą domowników. Wyglądają pięknie i doskonale wkomponowane w styl pomieszczenia mogą być jego ogromnym atutem. Jeśli jednak nie są odpowiednio pielęgnowane, osad i brud są widoczne nawet po kilku godzinach. Jak temu zapobiec? Czym myć czarne matowe meble? Z pomocą przyjdzie płyn marki SIDOLUX z rozpylaczem przeciwko kurzowi – classic, który świetnie sprawdzi się również w przypadku ciemnych, a nawet czarnych mebli. Wybierając ten produkt, możesz cieszyć się matową i jednocześnie czystą powierzchnią, nie obawiając się brudu przez długi czas. Statyczna powłoka skutecznie ochroni ją przed osadzaniem się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Zapomnij o panice, w którą wpadasz, kiedy odwiedzają Cię niezapowiedziani goście. Teraz możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ SIDOLUX zapewni Twoim meblom kilka dodatkowych dni czystości. Mycie powierzchni tylko 2–3 razy w tygodniu zamiast kilka razy dziennie? Dzięki SIDOLUX to możliwe!

Produkty SIDOLUX powstają zgodnie z określonym przeznaczeniem. Płyn z rozpylaczem przeciwko kurzowi – classic to idealny środek do czyszczenia powierzchni mebli matowych, zapewniający skuteczny i trwały efekt. Wybierz go już dziś i ciesz się nieskazitelnie czystą powierzchnią, bez kurzu, brudu, tłustych plam i osadów, które mogą wpłynąć na walory estetyczne Twoich mebli. 

sidolux_poradnik_czym_mys_matowe_meble.jpg