sidolux_poradnik_jak_usunac_droben_zarysowania_w_drewnainych_meblach_3.jpg

Jak usunąć drobne zarysowania z drewnianych mebli?


Drewniane meble to prawdzie wyzwanie dla domowników, jeśli chodzi o kwestię ich utrzymania. Są piękne i doskonale wyglądają w eleganckim oraz nowoczesnym pomieszczeniu. Trudno nie zdecydować się na nie, kiedy urządzamy wymarzone wnętrze. Należy jednak wiedzieć, jak zadbać o ich powierzchnię, tak by przez długi czas zachowały idealny stan. Delikatne tworzywo ma tendencję do odkształcania, nawet przy niewielkim uderzeniu, dlatego przy jego eksploatacji konieczne są ostrożność i rozwaga. Drobnym uszkodzeniom nie można zapobiec. Istnieją jednak produkty, dzięki którym nie będziesz już musiał zastanawiać się, jak usunąć rysy na meblach. Są one ogólnodostępne, a dodatkowo mają mnóstwo właściwości. To oczywiście produkty marki SIDOLUX, które powstały z myślą o jak najlepszej pielęgnacji drewnianych mebli w domach Polaków i nie tylko.

Jak usuwać rysy na meblach?

W jaki sposób sprawić, aby drewno nie odkształcało się i nie ulegało zarysowaniom? Wystarczy odpowiednia pielęgnacja. SIDOLUX do renowacji mebli z olejkiem arganowym to prawdziwa rewolucja na rynku produktów pielęgnacyjnych do mebli drewnianych. Teraz podczas zakupów nie musisz martwić się już pielęgnacją – bądź pewien, że SIDOLUX będzie zawsze pod ręką i pomoże Ci w każdej sytuacji. Zastanawiasz się, jak zamaskować rysy na drewnianych meblach, a jednocześnie skutecznie i trwale oczyścić powierzchnię z brudu i osadzonego kurzu? Ten środek zaskoczy Cię pod każdym względem. Produkt SIDOLUX dokładnie czyści meble i jednocześnie chroni je przed powstawaniem kolejnych zabrudzeń – tworzy na ich powierzchni ochronną powłokę. Wystarczy rozprowadzić go zwykłą ściereczką, a mebel stanie się doskonale wypolerowany i pełen blasku. Intensywny, idealnie pasujący do drewna zapach olejku arganowego bardzo długo utrzymuje się w powietrzu, wypełniając niemal całą przestrzeń, w której znajduje się mebel.


Renowacja mebli drewnianych – z SIDOLUX to proste

Z produktem SIDOLUX do renowacji mebli z olejkiem arganowym odkryjesz zupełnie nowy poziom renowacji mebli drewnianych.Wszystko dzięki innowacyjnej, wyjątkowej recepturze, która sprawia, że preparat bardzo dokładnie myje meble, a dodatkowo przywraca im blask i połysk. Meble wyglądają jak nowe, niedawno przywiezione z salonu meblowego. Substancje wykorzystane do jego produkcji bardzo głęboko wnikają w strukturę drewna, usuwając zalegający tam brud poprzez rozbijanie go na mniejsze cząsteczki. Dodatkowo na powierzchni mebli tworzy się specjalna tarcza ochronna, a jednocześnie warstwa, która nie pozwala na osadzanie się kurzu i brudu. To jeszcze nie wszystko. Sprawdź, jak świetnie preparat sprawdzi się podczas maskowania zadrapań na meblach. SIDOLUX wydobywa głębię koloru mebli, a dodatkowo eksponuje fakturę drewna. Innymi słowy – ukazuje mebel w jego najlepszej wersji. Jak żaden inny środek dba o walory estetyczne na każdym etapie życia drewna. Czy jest coś wspanialszego niż perfekcyjne meble przez cały okres ich posiadania, nie wykazujące oznak starzenia się, zmian koloru i faktury – zwłaszcza przy tak szlachetnym materiale, jakim jest drewno? SIDOLUX doskonale wie, na czym zależy jego klientom, dlatego najlepszej jakości formuła ma za zadanie jeszcze bardziej podnieść jakość czyszczenia i renowacji mebli drewnianych.

Jeśli myślisz, że rysy na meblachto problem, który pozostanie z Tobą na zawsze, możesz spać spokojnie. SIDOLUX do renowacji mebli z olejkiem arganowym to prawdziwe wsparcie dla mebli. Nie straszne mu rysy, zabrudzenia oraz ślady użytkowania. Meble po użyciu produktu SIDOLUX będą znów wyglądały jak nowe, dodając blasku, uroku i klimatu każdemu wnętrzu, w jakim się znajdą. Sprawdź, jak świetnie SIDOLUX sprawdzi się również u Ciebie. Zapach olejku arganowego wypełni Twoje pomieszczenia i przeniesie Cię do krainy odpoczynku, relaksu i spokoju. Zacznij już dziś i pozbądź się mało atrakcyjnych śladów na swoich meblach. Zaproś do domu czystość, blask i zachwyt. Twoje meble zawsze będą jak nowe.

sidolux_poradnik_jak_usunac_droben_zarysowania_w_drewnainych_meblach_4.jpg