sidolux_poradnik_mycie_powierzchni_szklanych_3.jpg

Mycie powierzchni szklanych – produkty ułatwiające sprzątanie

Powierzchnie szklane mają to do siebie, że brudzą się nad wyraz często. Wystarczy jedno muśnięcie palcami i już widzimy sporo śladów, które sprawiają, że lustro, szyba czy ekran monitora wygląda nieestetycznie. Mycie powierzchni szklanychmoże być jednak bardzo proste, jeśli tylko ma się do tego odpowiednie produkty. Tak się składa, że SIDOLUX jest na to doskonale przygotowany!

Mycie szkła – po jakie produkty sięgnąć?

Wśród produktów dostępnych w szerokiej ofercie SIDOLUX znaleźć można między innymi SIDOLUX  Szyby i lustra To produkt najnowszej generacji, który stworzony został z myślą o myciu luster, ale nie tylko. Zastanawiasz się, jak czyścić szklany stół? Ten produkt zrobi to za Ciebie. Dodatkowo zapobiega on parowaniu i osadzaniu się brudu na całej powierzchni. Jego nowoczesna formuła sprawia, że na szkle nie powstają zacieki ani smugi, co równocześnie ogranicza osiadanie brudu i kurzu. Na mytej powierzchni produkt ten pozostawia piękny zapach, który utrzymuje się przez długi czas. Pamiętaj, że mycie szkłanie musi być już problemem. Od tej chwili lustra, szyby w oknach i drzwiach, szklane przedziałki ścienne, a nawet pamiątki wykonane z tego materiału będą zawsze czyste.

Mycie szklanej płyty gazowej – ten produkt będzie doskonały

Kuchnia to wnętrze, w którym brud zbiera się najczęściej i to w miejscach trudno dostępnych. Aby zadbać o czystość, warto zaopatrzyć się w skuteczne środki, takie jak SIDOLUX Profi środek do mycia powierzchni szklanych. To wysokiej jakości produkt, który poradzi sobie nawet z bardzo intensywnymi zabrudzeniami. Nie straszne będzie mu nawet mycie szklanej płyty gazowej. Produkt ten dokładnie myje i odtłuszcza takie powierzchnie szklane jak szyby, lustra, płytki ceramiczne, a nawet kabiny prysznicowe, pozostawiając ich powierzchnie bez smug, zabrudzeń i zacieków. Co więcej, można stosować go również na lakierowanym drewnie, tworzywach sztucznych oraz aluminium. To zaawansowany produkt, który skutecznie wyczyści nawet intensywne zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię krystalicznie czystą i błyszczącą.

Skuteczne mycie szklanych półek

Jeśli w Twoim domu meble ozdobione są fragmentami szkła, jak szyby czy półki, możesz już spać spokojnie. SIDOLUX w swojej ofercie ma produkt SIDOLUX Szyby i lustra, dostępny w kilku wersjach zapachowych. Nie musisz martwić się już o mycie szklanych półek – skuteczna formuła, oparta na alkoholu i technologii NanoCode, jest niezwykle wydajna i świetnie sprawdza się podczas mycia powierzchni w domu. Nanocząsteczki, które zamknięte zostały w płynie, tworzą ochronną powłokę, dlatego środkiem tym można myć nawet okna.

Produkty dostępne w ofercie SIDOLUX wyróżniają się idealną formułą i skutecznością. Nasi eksperci doskonale wiedzą, czym się kierować podczas tworzenia preparatów, ponieważ od lat badają potrzeby i oczekiwania konsumentów. Szklane powierzchnie są o tyle problematyczne, że widać na nich niemal każde zabrudzenie, dlatego tak ważne jest wykorzystanie zaawansowanej technologii, która zapobiegnie osadzaniu się na nich brudu, kurzu oraz smug po kroplach deszczu. Wypróbuj produkty SIDOLUX w swoim domu i skorzystaj z różnorodnej oferty, dostosowując ją do swoich potrzeb.

sidolux_poradnik_mycie_powierzchni_szklanych_1.jpg