sidolux_poradnik_czym_czyscic_zlew_w_zaleznosci_od_tworzywa_3.jpg

Czym czyścić zlew w zależności od tworzywa? Kompleksowa pielęgnacja zlewozmywaków


W każdej kuchni zlewozmywak pełni bardzo ważną funkcję i najczęściej znajduje się w centralnym miejscu. Korzysta się z niego codziennie, zwłaszcza jeśli w domu nie ma zmywarki. Wówczas zlewozmywak jest eksploatowany znacznie częściej i konieczne są jego dokładna pielęgnacja oraz czyszczenie. Na pytanie „Jak czyścić zlewozmywak?” SIDOLUX ma kilka odpowiedzi. Są one dostosowane do rodzaju tworzywa, z jakiego element został wykonany. Produkty marki są niezawodne, a dzięki szczegółowo opracowanej formule doskonale radzą sobie z absolutnie każdym zabrudzeniem. Koniec z zaciekami, zaschniętymi resztkami jedzenia i osadem! Dowiedz się, jak czyścić zlew, aby wyglądał pięknie w Twojej kuchni.

Czym czyścić zlew granitowy w kuchni?

Zlewy granitowe są wybierane do kuchni coraz częściej z uwagi na ich niepowtarzalny wygląd i trwały materiał, który trudno zniszczyć i uszkodzić. Mimo że są piękne, niestety osad i kamień są na nich bardzo widoczne. Zastanawiasz się więc, czym czyścić czarny zlew granitowy? Świetnie sprawdzi się SIDOLUX Professional płyn czyszczący do kuchni, który błyskawicznie usunie wszelkie zanieczyszczenia, osad i bakterie. Aktywna formuła skutecznie likwiduje tłuszcz i brud, które osadziły się na powierzchni zlewu – pozostawia ją lśniącą i perfekcyjnie czystą. Preparat jest na tyle bezpieczny, że można bez problemu wykorzystywać go również na powierzchniach, które mają styczność z żywnością. Po jego zastosowaniu nikt nie powinien już mieć wątpliwości, czym czyścić zlew granitowy w kuchni.

Czym czyścić zlew z kompozytu, aby wyglądał estetycznie?

Zlewy wykonane z kompozytu to jedne z najczęściej wybieranych zlewów do kuchni. Są estetyczne, ale również znacznie tańsze od tych z granitu. Zastanawiasz się, czym czyścić zlew z kompozytu? W ofercie SIDOLUX znajdziesz między innymi SIDOLUX Anti-Bac, który skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a także wirusy i grzyby z powierzchni zlewu. Nie będziesz już musiał obawiać się pozostawiania w nim naczyń. Zlewy z kompozytu można dość łatwo utrzymać w czystości, gdyż zabrudzenia nie wnikają głęboko w ich powierzchnię. Warto jednak mieć zawsze pod ręką odpowiedni środek, dzięki któremu Twoja kuchnia będzie lśniła czystością.

SIDOLUX wie, czym czyścić zlew kamienny

O zlewach kamiennych można powiedzieć wiele – są piękne, bardzo eleganckie i doskonale wpasowują się we wnętrza utrzymane w różnych stylach. Niestety, są również trudne w utrzymaniu, ponieważ kamienie różnie reagują na kontakt z brudem i zanieczyszczeniami. Nie wiesz, czym czyścić zlew kamienny? Wybierz SIDOLUX Professional płyn czyszczący do kuchni – umyjesz nim również Twój zlewozmywak. Preparat usuwa nawet zaschnięte resztki jedzenia, które pozostały w rogach zlewu. Jest bezpieczny, dlatego można go stosować także w miejscach, które mają styczność z żywnością. Wystarczy, że zaaplikujesz go raz, a już nie będziesz się zastanawiać, jak czyścić zlew.

Czym czyścić zlew z konglomeratu?

Konglomerat jest połączeniem żywicy, barwników i kamienia. Wykonany z niego zlewozmywak będzie trwały i elegancki, jednak należy zapewnić mu odpowiednią pielęgnację, aby nigdy się to nie zmieniło. Zastanawiasz się, czym czyścić zlew z konglomeratu? Wykorzystaj do tego produkty do czyszczenia kuchni od SIDOLUX. Świetnie sprawdzi się zarówno SIDOLUX Professional, jak i Anti-Bac. Produkty te skutecznie usuną brud i osad ze zlewu, jednocześnie eliminując niebezpieczne dla zdrowia bakterie i wirusy. Zacieki i osad? Zapomnij o nich! Nie będzie po nich najmniejszego śladu!

Nie wiesz, czym czyścić zlew stalowy? Podpowiadamy!

Stalowe zlewy mają to do siebie, że smugi widać na nich codziennie. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak korzystać z produktów, które usuną zanieczyszczenia, osad i smugi. Zastanawiasz się, czym czyścić zlew stalowy? Wypróbuj SIDOLUX Professional mleczko czyszczące o zapachu lemon. Dzięki aktywnej formule nie rysuje powierzchni, lecz perfekcyjnie czyści, nadając im połysk i blask. Nie zawiera chloru, a dzięki obecności sody zapewnia zlewozmywakom idealną czystość. Wystarczy nałożyć go odrobinę na gąbkę i wyszorować zlew wraz z niewielką ilością wody, by potem całość dokładnie spłukać.

W ofercie marki SIDOLUX znaleźć możesz wiele produktów odpowiednich do różnych rodzajów zlewów. W zależności od wykorzystanego tworzywa zadbaj o zlewozmywak jak najlepiej. W końcu korzystasz z niego codziennie – powinien być czysty i dezynfekowany, aby nie gromadziły się w nim szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia bakterie, wirusy i grzyby. Dzięki produktom marki SIDOLUX dowiesz się, jak czyścić zlew, aby każdego dnia lśnił czystością. Korzystaj z niego bez obaw! Niech będzie wizytówką Twojej kuchni.

sidolux_poradnik_czym_czyscic_zlew_w_zaleznosci_od_tworzywa_2.jpg