Anti-bac

Pozbądź się wirusów
i BAKTERII ochroń siebie
i najbliższych

Właściwości produktów

wirusobójcze

grzybobójcze

gotowe
do użycia

bakteriobójcze

zawierają
alkohol

szybka
dezynfekcja

Bezlitosne dla wirusów

Zdarza się, że kupujemy standardowe środki czystości w nadziei, że ochronią nas i naszych bliskich przed groźnymi wirusami. Niestety jednak, wiele z nich nie ma prawdziwie wirusobójczej mocy, ze względu na zbyt małą zawartość alkoholu w składzie. Produkty z naszej serii Sidolux Anti-Bac, dzięki swemu optymalnemu składowi, gwarantują całkowite zwalczanie wirusów – są tak silne, że można nimi dezynfekować szpitale i tak bezpieczne, że możesz ich używać we własnym domu.

skutecznie
zwalczają bakterie

Wszyscy sprzątamy nasze domy, ale ilu z nas tak naprawdę je dezynfekuje? Uporczywa pleśń w łazience, niedające się zmyć tłuste plamy w kuchni – te i inne problemy, z którymi wielu z nas ma do czynienia na co dzień, wymagają specjalnych środków do ich zwalczania! Seria Sidolux Anti-Bac to środki czystości, które skutecznie zwalczają bakterie, pleśń, grzyby oraz uporczywe zabrudzenia, pozostając przy tym bezpiecznymi dla zdrowia Ciebie i Twojej rodziny.

Przetestowane na #lakmablog

PORADY - CZYTAJ, TESTUJ, INSPIRUJ SIĘ

10.09.2020

Bezpieczny dom, wolny od bakterii

Niewidoczni gołym okiem współlokatorzy nierzadko przejmują nasze mieszkania. Aby nasze działania w ich zwalczaniu były efektywne potrzebujemy broni skrojonej na miarę.

Czytaj więcej
Bezpieczny dom, wolny od bakterii

06.08.2020

ABC domowej dezynfekcji. Jak i czym skutecznie odkazić mieszkanie?

Utrzymywanie najbliższego otoczenia w czystości i przestrzeganie zasad higieny jest ogromnie ważne, ale niewystarczające, szczególnie w czasie epidemii...

Czytaj więcej
Jak i czym skutecznie odkazić mieszkanie?

Sprawdź inne linie produktowe

Sidolux Szyby i lustra

LINIA ŚRODKÓW DO MYCIA SZYB I POWIERZCHNI SZKLANYCH

Preparaty do mycia szyb i powierzchni szklanych wzbogacone o unikalną formułę NANO Code, która zabezpiecza szkło przed ponownym gromadzeniem się zabrudzeń.

Poznaj linię
Sidolux Szyby i lustra