Anti-bac

Pozbądź się wirusów
i BAKTERII ochroń siebie
i najbliższych

Właściwości produktów

wirusobójcze

grzybobójcze

gotowe
do użycia

bakteriobójcze

zawierają
alkohol

szybka
dezynfekcja

Bezlitosne dla wirusów

Zdarza się, że kupujemy standardowe środki czystości w nadziei, że ochronią nas i naszych bliskich przed groźnymi wirusami. Niestety jednak, wiele z nich nie ma prawdziwie wirusobójczej mocy, ze względu na zbyt małą zawartość alkoholu w składzie. Produkty z naszej serii Sidolux Anti-Bac, dzięki swemu optymalnemu składowi, gwarantują całkowite zwalczanie wirusów – są tak silne, że można nimi dezynfekować szpitale i tak bezpieczne, że możesz ich używać we własnym domu.

skutecznie
zwalczają bakterie

Wszyscy sprzątamy nasze domy, ale ilu z nas tak naprawdę je dezynfekuje? Uporczywa pleśń w łazience, niedające się zmyć tłuste plamy w kuchni – te i inne problemy, z którymi wielu z nas ma do czynienia na co dzień, wymagają specjalnych środków do ich zwalczania! Seria Sidolux Anti-Bac to środki czystości, które skutecznie zwalczają bakterie, pleśń, grzyby oraz uporczywe zabrudzenia, pozostając przy tym bezpiecznymi dla zdrowia Ciebie i Twojej rodziny.

Przetestowane na #lakmablog

PORADY - CZYTAJ, TESTUJ, INSPIRUJ SIĘ

06.08.2020

ABC domowej dezynfekcji. Jak i czym skutecznie odkazić mieszkanie?

Utrzymywanie najbliższego otoczenia w czystości i przestrzeganie zasad higieny jest ogromnie ważne, ale niewystarczające, szczególnie w czasie epidemii...

Czytaj więcej
Jak i czym skutecznie odkazić mieszkanie?

10.09.2020

Bezpieczny dom, wolny od bakterii

Niewidoczni gołym okiem współlokatorzy nierzadko przejmują nasze mieszkania. Aby nasze działania w ich zwalczaniu były efektywne potrzebujemy broni skrojonej na miarę.

Czytaj więcej
Bezpieczny dom, wolny od bakterii

Sprawdź inne linie produktowe

SIDOLUX Professional

LINIA SPECJALISTYCZNYCH ŚRODKÓW DO CZYSZCZENIA RÓŻNYCH POWIERZCHNI

Produkty opracowane z myślą o utrzymywaniu bieżącej czystości, doskonale sprawdzą się w czyszczeniu uporczywych zabrudzeń.

Poznaj linię
SIDOLUX Professional